odpady zmieszane

odpady zmieszane

Wiszący it Up - dbanie o swoje Ręczniki

Ludzie zostały kąpieli, ponieważ ludzie mają zdobyć brudne, a jednym z wyzwań jest, jak masz na sucho? Weź ręcznik, upewnij się, że jest sucho, umieścić go do pracy, a potem powiesić go, prawda? Jasne, ale jak coś, wysuszeniu może być podniesiony do formy sztuki. Odpowiednie paski ręcznik może sprawić, że proces prosty i elegancki.

Jedną z najważniejszych decyzji jest umieszczenie. Gdzie można umieścić wieszak na ręczniki? Na pustej przestrzeni na ścianie, prawda? Nie tak szybko. To nie jest przydatna, gdy trzeba powiesić ręcznik po drugiej stronie pokoju. Wychodząc na mokro płytek, schłodzone i wrażliwe, dobrze, że nie chcesz tego robić każdego dnia. Upewnij się, że ten pasek jest zainstalowany wewnątrz osiągając odległość wannie lub pod prysznicem. Jeśli masz szczęście, można znaleźć jeden zainstalowany wewnątrz wanny Surround.

odpady zmieszane

Przestrzeń może być ograniczona tuż za wanną lub prysznicem, więc może warto rozważyć alternatywy dla tradycyjnych prętów prostych ręcznik. Opcja logiczne byłoby zainstalować hak-hak ścianie jednego lub wielu haczyków - tuż poza zasłoną prysznicową lub drzwiami prysznica. Jednorazowe lub wielokrotne over-the-drzwi haki skorzystać z niewykorzystanego miejsca po drugiej stronie drzwi łazienkowych. ubezpieczenia oc najtańsze Innym rozwiązaniem jest kominem wieszak na ręczniki, który zajmuje miejsce na podłodze, a nie na ścianie. Wąski kawałek powierzchni ściany może pomieścić wersja odchylana z jednym lub więcej prętów ręczniki.

Jeśli masz miejsce i decydują się iść z tradycyjnych barów ręcznik, masz wiele opcji dostępnych dla Ciebie. Te słupki są dostępne w różnych długościach, różnych stylów i różnych wykończeniach. Możesz podwoić swoje miejsce wisi instalacji podwójnej ręcznik barów dwa pręty zainstalowane na jednym zestawie nawiasach.
Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *