odpady przemyslowe

odpady przemyslowe

Praktyka "zera myślenie." Zadaj sobie pytanie: "Gdybym nie był już tego robić, wiedząc, co wiem teraz, chciałbym dostać się do niego znowu dzisiaj?" Jeśli pojawi się odpowiedzieć tak, że jest to "E."

Zasada 17: Czy najtrudniejszym zadaniem najpierw

To jest najtrudniejsze, najtrudniejsze Zasada bo jesteś "jedzenie swoją żabę". Brian nakreśla 7 kroków do zdobycia tej umiejętności (te kroki są ładne podsumowanie niektórych z zasadami już objętych):

odpady przemyslowe

1. Pod koniec dnia / tygodnia, zrobić listę wszystkiego, co masz do zrobienia następnego dnia. 2. Przejrzyj listę używając metody ABCDE połączeniu z zasadą 80/20. 3. Wybierz ci ??zadanie A1, ten z najpoważniejszych konsekwencji. 4. Zbierz wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć i zakończyć zadanie; uzyskać gotowy do rozpoczęcia następnego dnia rano. 5. Usuń Twój obszar roboczy, więc jesteś tylko rozpocząć swoje zadanie A1. 6. zdyscyplinować się wstać, przygotować i rozpocząć zadanie bez przerw, zanim zrobisz cokolwiek innego. 7. Czy to przez 21 dni (tworzy nawyk).

Gdy masz w zwyczaju robić najtrudniejsze zadanie pierwsze, musisz podwoić swoją produktywność w czasie krótszym niż miesiąc, a ty przełamać nawyk zwlekania.

odpady przemyslowe

Naucz się mówić "Tylko dzisiaj", jak jesteś rozwija swój nowy zwyczaj. "Tylko dzisiaj, będę zaplanować, przygotować i uruchomić na moim najtrudniejszym zadaniem, zanim zrobisz cokolwiek innego."

Zasada 18: Slice and Dice Zadanie

Zasada ta jest podejście "plasterek salami" Uzyskiwanie pracę. Wykonaj jedną kromkę zadania jednocześnie. Z psychologicznego punktu widzenia, łatwiej zrobić mniejszy kawałek, który na początek na całej pracy-jak jeść słonia. Mamy tendencję do chcą zrobić kolejny kawałek, kiedy się zrobić z jednym. Ludzie mają głęboką podświadomą potrzebę doprowadzenia ostateczności do zadania, "chęć zakończenia." Czujemy się szczęśliwsi i bardziej skuteczne, kiedy rozpocząć i zakończyć zadanie, ponieważ endorfiny uwalniane są-Im większe zadanie, tym większe poczucie spełnienia.

Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *