odpady flotacyjne

odpady flotacyjne

Zasada 12: Weź go jednym baryłki ropy na raz

Powiedzenie o zwalczaniu coś jest "przez stocznię, to trudno, ale cal po calu, to pestka." Biorąc "beczkę jeden olej na raz" jest tym samym pojęciem. Brian opowiada o podróży w Algierii przez Saharę. Ze względu na ogrom pustyni i brak punktów orientacyjnych, francuski postawił pustych baryłek ropy na drodze jako markery. Beczki zostały umieszczone w odległości 5 km od siebie, więc zawsze można zobaczyć kolejną lufę. Zatem znaczenie tej zasady jest iść tak daleko, jak można zobaczyć, a gdy pojawi się tam można zobaczyć dalej. Po wyjściu na wierze, mają zaufanie, a następnym krokiem będzie jasne.

Zasada 13: presję na siebie

Intencją za tą zasadą jest, aby zatroszczyć się o ciebie życia, zanim skończy się czeka na ratunek, który nigdy nie nadejdzie. Bądź liderem, kogoś, kto może pracować bez nadzoru, który według Brian jest tylko około 2% osób. Wyznaczają standardy dla siebie wyższe niż byłoby dla innych i bardzo się starali.

To wszystko o samoocenę, która swoją reputację siebie epo-serwis.pl - wulkanizacja tychy, określone przez psychologa Nathaniela Brandon. Wszystko, co robisz wpływa na poczucie własnej wartości. Wciśnij siebie i poczujesz się lepiej o sobie.

odpady flotacyjne

Zasada 14: Zwiększ swoje uprawnienia osobiste

energie fizyczne, psychiczne i emocjonalne uzupełnić swoją osobistą wydajność i produktywność. Tak więc strzec i pielęgnować swój poziom energii. Odpoczywać, kiedy trzeba. Kiedy jesteś wypoczęty, można uzyskać znacznie więcej zrobić.

Ogólną zasadą jest, że wydajność ma tendencję do spadku po około 8-9 godzinach. Zidentyfikuj razy jesteś w najlepszym i wykorzystać ten czas do pracy na żaby. Znajdź czas na odpoczynek, regenerację sił, dobrze zjeść i ćwiczenia.

Zasada 15: zmotywować się do działania

Zasada ta jest o kontrolowaniu swoich myśli i bycia własnym cheerleaderką.
Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *