odpady elektryczne

odpady elektryczne

2. Wpisz swój cel w dół. Pisząc swój cel dół krystalizuje i umieścić energię za nim, ponieważ staje się realne.

3. wyznaczyć termin na ciebie bramki. To daje poczucie pilności z początku i końca.

4. Sporządź listę wszystkiego, co uważasz, co musisz zrobić, aby osiągnąć cel. Wizualny obraz daje drogę do naśladowania i zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu.

5. Organizowanie listy do planu według priorytetów i kolejności. Można narysować mapę planu podobnego schematu blokowego, które pomogą Ci wizualizację czynności.

6. Podjęcie działań natychmiast. "Wykonanie jest wszystko."

7. Resolve zrobić coś codziennie, która przeniesie Cię bliżej do celu. Zaplanuj swoje działania i nigdy nie przegapisz dnia.

odpady elektryczne

Mając jasno napisane cele wpływa na sposób myślenia i motywuje i napędza cię do działania. Cele pisemne pobudzają kreatywność, uwalnianej energii, pomaga przezwyciężyć kunktatorstwo i daje entuzjazm. Pomyśl o swoich celach i przejrzeć je codziennie i podjąć odpowiednie działania.

http://epo-serwis.pl/serwis_opon.php

Zasada 2: Zaplanuj każdy dzień z wyprzedzeniem

To jest w zasadzie robić listę rzeczy do zrobienia. Podobnie jak jeść słonia, jeść żaby jeden kęs w danej chwili. Przerwa Jesteś zadaniem w dół schodów. "Myślenie i planowanie odblokowania władz umysłowych, wyzwalaczem kreatywności i zwiększyć swoje psychiczne i fizyczne energie".

Im lepiej zaplanować, tym łatwiej przezwyciężyć kunktatorstwo, aby zacząć, a nie poddawać się. Brian twierdzi, że każda minuta spędzić planowania pozwoli zaoszczędzić aż dziesięć minut w wykonaniu. Więc jeśli planuje wydać od 10 do 12 minut, można zaoszczędzić co najmniej 2 godziny (100-120 minut) w zmarnowanego czasu i wysiłku - bardzo imponujące.

Brian wprowadza Formuły Six P dla tej zasady: Prawidłowe planowanie zapobiega przed słabe wyniki. Jego wskazówki są: Wszystko czego potrzebujesz to papier i długopis.
Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *