odpady cukiernicze

odpady cukiernicze Powtarzaj sobie: „Zrób to teraz!” Kiedy znajdziesz się roztargniony, powiedz sobie: „Powrót do pracy!”

Zasada 21: jedną ręką więcej informacji każdego zadania

Zasada ta jest o skoncentrowanie determinacją na żaby, aż to się robi, co jest kluczem do wysokiej wydajności i poziomu osobistej produktywności. Twardy, skoncentrowany pracy poprzedza każde wielkie osiągnięcie. Można zmniejszyć czas, aby zakończyć zadanie przez 50% lub więcej, jeśli skupić się determinacją, zgodnie z Brianem.

Uruchamianie i zatrzymywanie może wydłużyć czas, aby zakończyć zadanie o około 500%, bo trzeba się reacquainted zadanie i przezwyciężyć inercję, aby zacząć jeszcze raz. Po zatrzymaniu, należy przerwać cykl i przesunąć do tyłu. Opracowanie rozpędu przez dostania się do rytmu pracy „produkcyjnej”. „Im bardziej zdyscyplinować się do pracy non-stop na jednym zadaniu, tym więcej można przesunąć do przodu wzdłuż krzywej efektywności ”.” Dostajesz więcej wysokiej jakości pracy wykonanej w krótszym czasie.

odpady cukiernicze

Sukces wymaga samodyscypliny, samodoskonalenia i samokontroli. Elbert Hubbard definiuje samodyscypliny jako „zdolność do Czuj się zrobić to, co należy zrobić, kiedy należy to zrobić, czy masz na to ochotę, czy nie.” Zaczynając, utrzymującego, a kończąc zadanie to prawdziwa próba charakteru, woli i rozwiązania. Trwałość jest samodyscyplina w działaniu. Skończyć się podoba i szanując siebie lepiej. Kształtować i kształtować swój charakter i stać się lepszymi.

Wniosek

Nie masz go, 21 zasad dla przezwyciężenia kunktatorstwo, dzięki czemu można „zjeść żabę”. W wyniku integracji tych zasad na swoje nawyki pracy, będziesz szczęśliwy, spełniony, poczucie osobistej mocy i skuteczności, a staną się wielkim sukcesem. Na szczęście, wszystkie te zasady mogą się nauczyć poprzez powtarzanie. Jako Podsumowując, oto one:

1.
Artykuł dzięki: Ladeco – fotele biurowe Gdynia

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *