odpady ceramiczne

odpady ceramiczne Usuń wszystko, co nie będzie Ci pomóc. Tworzenie obszaru roboczego będziesz cieszyć pracuje w.

Zasada 9: Czy Twoje domowe

"Dowiedz się, co trzeba, aby dowiedzieć się, dzięki czemu można wykonywać swoją pracę w sposób doskonały."

Inne powody zwlekania są uczucia nieadekwatności, brak zaufania i brak kompetencji w kluczowym obszarze zadania.usługi księgowe gdynia Aby przezwyciężyć te problemy, pracować nad swoim rozwojem. Rozwój zawodowy jest jednym z najlepszych wygaszaczy czasu istnieje. Zasada Brian jest tutaj "Ciągłe uczenie się jest minimalny wymóg dla osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie." Lek na poprawę swoich umiejętności.

Zasada 10: Wykorzystaj swoje wyjątkowe talenty

Określ swoje unikalne umiejętności i zobowiązać się do stania się dobrze w tych dziedzinach, a następnie zastosować swoją wiedzę i umiejętności (nigdy nikt nie może zabrać ci od hotelu). Zadaj sobie pytanie: "Czym jestem naprawdę dobry?" "Co lubię najbardziej w mojej pracy?" "Jaki był najbardziej odpowiedzialny za mój sukces w przeszłości?" "Gdybym mógł wykonywać żadnej pracy w ogóle, jaką pracę by to było?" Skoncentruj się na swoich najlepszych energii i zdolności.

Zasada 11: Zidentyfikuj kluczowe ograniczenia

czynniki ograniczające wpływają, jak szybko i jak dobrze można się zadanie wykonane. Są ścieżki krytycznej lub zadławić punkt do osiągnięcia swojego celu. Zidentyfikować czynniki ograniczające, zadając sobie pytanie, co Cię powstrzymuje, a następnie skupić się na łagodzeniu takich czynników jak najwięcej. Pozbycie się tych czynników ograniczających zwykle przynosi większe postępy w krótszym czasie, niż cokolwiek innego.

80/20 Zasada obowiązuje również tutaj-80% ograniczenia mają charakter wewnętrzny, tylko 20% są zewnętrzne. Ograniczenia te mogą być tak proste, jak myśli i przekonań. Zebrane odpowiedzialność i pozbyć się ograniczeń.

Artykuł dzięki: http://bratbud.szczecin.pl

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *