odpady biologiczne

odpady biologiczne

Takie podejście jest również znany jako "ser szwajcarski" metody; Ci dziurę w zadaniu wydając określoną ilość czasu na zadania.

Zasada 19: Tworzenie duże ilości czasu

Zasada ta jest o czas do pracy na dużych zadań planowania. Aby dokonać znacznego postępu na swoich zadaniach, trzeba bloków o wysokiej wartości, wysokiej wydajności czasu. Najważniejsze jest, aby zaplanować dzień wcześniej i zaplanować stałych bloków czasu, szczególnie dla rzeczy, których nie lubią robić. Umów się na spotkanie z samym sobą (brzmi trochę jak Zasada 2 Zaplanuj każdy dzień wcześniej).

Wyeliminowanie rozrywki i pracy bez przerwy. "Celowo i twórczo zorganizować skoncentrowanych okresy czasu trzeba, aby uzyskać kluczowe zadania zrobione dobrze i zgodnie z planem."

Zasada 20: Rozwijać poczucie pilności

Podstawą tej zasady ma być zorientowany na działanie. Poczucie pilności jest "wewnętrzny dysk i pragnienie, aby dostać się do pracy szybko i zrobić to szybko." Poświęć trochę czasu, aby myśleć, plan i ustawić priorytety, a następnie pracować im. Utwórz stan psychiczny "flow", który jest "najwyższy stan ludzkiej wydajności i produktywności."

W "przepływu" stanu, czujesz się dumny, jasny, spokój, wydajny, szczęśliwe i dokładne. Wszystko, co robisz wydaje się bez wysiłku. Możesz działać na wyższy poziom jasności, kreatywności i kompetencji. Jesteś bardziej wrażliwy i świadomy.

Opracowanie "poczucie pilności" wyzwala stan przepływu. Ścigaj się sam; opracowania "nastawienie do działania." Opracowanie szybkim tempie, które idzie za rękę i ręka z sukcesem.

Kiedy stajesz działania zorientowane można wyzwolić "momentum Zasada sukcesu perfect - hurtowania jednorazowych opakowań foliowych." Skończyć się zużywając mniej energii, aby utrzymać w ruchu niż energia potrzebny, aby zacząć. Im szybciej się poruszać, tym więcej energii trzeba, a tym bardziej zrobić.
Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.