odpady aluminium

Im więcej miejsca wewnątrz silnika, tym więcej mocy samochód produkuje. Na przykład, silnik 1.2 jest mniejszy i mniej wydajne niż silnik 1.4 lub 1.6. Pomiar ten jest również znany jako pojemności silnika.

6. Moc (KM) - Ten jest bardzo naukowo, ale to w zasadzie pomiar o mocy silników. Został wymyślony przez człowieka zwanego James Watt, który obliczył, że jeden koń może zrobić 30.000 stóp - funtów pracy w ciągu jednej minuty. Potem wykorzystał ten pomiar obliczyć moc silnika parowego. Producenci samochodów zostały do ??tej pory przy użyciu tego pomiaru i używać go chwalić napędzania samochodu. Na przykład, Aston Martin DB9 oferuje 470 KM.

7. Moment - Moment obrotowy to siła wytwarzana przez silnik. Daje to wskazanie siły dla silnika i elastyczności. Mówiąc prościej, jego inny sposób zmierzenie mocy silników.

8. samochodów Magazynowanie - Manipulacja jest droga koła wozu wykonywać, zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów i swerving.

9. Napęd na cztery koła - to jest, gdy silnik jest w stanie wysyłać moc na wszystkie cztery koła, wewnątrz zwyczajowych dwóch kołach.

10. Turbosprężarka - turbosprężarki silnik pomaga produkować więcej energii za pomocą ciśnienia w spalinach do wysadzenia dokładniejsze paliwa - mieszanka powietrza do silnika.

11. Emisja CO2 (g / km) - określającą wielkość emisji CO2 odnosi się do poziomu dwutlenku węgla uwalnianego poprzez wydechowej samochodu. To daje wskazówkę, jak "przyjazne dla środowiska" samochód jest i twój samochód podatku oblicza się, ile CO2 emituje samochód. Im niższa liczba, tym tańszy samochód jest podatkiem.

12. Start / Stop - Technologia Start odszkodowanie opole / Stop zatrzymuje silnik samochodu, gdy jest nieruchoma, a następnie uruchomi się ponownie, gdy kierowca musi ruszyć. Został on zaprojektowany, aby zaoszczędzić paliwo, które jest zwykle zmarnowany utrzymując silnik tyka nad niepotrzebnie (na przykład na światłach)

Artykuł dzięki: oc kierowcy

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *