odpady a produkty uboczne

odpady a produkty uboczne

Tylko dlatego, że ktoś daje opinię, nie robi to dobrze. Jeśli zwany gruby, leniwy i głupi, to są wszystkie opinie od tej osoby. To nie ma opinii w prawo, chyba że w to uwierzyć. To gdzie twoje przekonania pochodzą. Jako dziecko zostały podniesione w określony sposób i te przekonania stał się częścią ciebie, nawet jeśli nie są one prawdziwe.nto Przykład: Ile razy widziałeś piękną kobietę, która ma problemy z własnego wizerunku, bo myśli, że jest gruby i brzydki? Czas Dzień talk show gospodarze przedstawili swoje fortuny czynienia z niewłaściwie przekonań jak te. Don podkreśla, immunitet na trucizny w samym środku piekła jest darem tej umowy. Jest to bardzo potężne stwierdzenie. Pomyśl o tym...

3. Nie należy wysuwać hipotezy - Zakładamy, że nasze założenia są prawdziwe, które wywołuje zamieszanie, niepokój i problemy. Zawsze lepiej jest zadać pytania, a następnie założyć, ponieważ założenia nas na cierpienie. Widać to w komunikacji biznesowej przez cały czas. Założenia utworzyć więcej biurokracji i tracić więcej czasu niż jakakolwiek inna rzecz w biznesie. Ile razy otrzymałeś e-maila, a to było całkowicie błędnie? Możesz założyć złą intencję i złych rzeczy stało. Słyszysz te historie cały czas.

Dużym problemem przy założeniu, że założymy, ludzie myślą, nasz sposób myślenia, odczuwania na nasze samopoczucie i ocenić sposób, w jaki sędzia i nadużywają nasz sposób wykorzystywania. Jest to największy założenie, że ludzie zrobić.

odpady a produkty uboczne

4. Zawsze jak najlepiej - Umowa ta jest o realizację pozostałych trzech. Robi najlepiej jest codziennie o działaniu. Podejmowanie działań i zobowiązując się do czterech porozumień jest przejawem nieba na ziemi.

Ludzie borykają się z FUD codziennie. Obawy te są napędzane przez nasz system wierzeń. Wdrożenie cztery umowy jest droga do wyeliminowania lęku i fałszywych przekonań.

Mam nadzieję, że była to krótkie podsumowanie użyteczne. Kluczem do nowego pomysłu jest praca go do swojej codziennej rutyny, aż stanie się nawykiem. Nawyki tworzą w ciągu zaledwie 21 dni. Jedną rzeczą, jaką można zabrać z tej książki jest wyeliminowanie plotek. Łatwiej powiedzieć niż zrobić. Spójrz na reality TV. Ma to ogromny rynek i to wszystko plotki napędzane. Ludzie na ogół lubią mówić o innych ludziach. Wyeliminowanie plotek ma możliwość zrewolucjonizować swoje życie. Postaraj się wyeliminować jedną sesję plotek każdy dzień i zobaczyć, co się dzieje i zauważą zmiany w swoim życiu. To może rozpocząć się mały, ale będzie miał złożonych efektów w czasie.

Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *