europejska klasyfikacja odpadow oznaczenia

Kolejna doskonała praktyka zielone dla breakroom jest zachęcenie do recyklingu, zarówno wyrobów z papieru i puszek aluminiowych. Stare gazety i czasopisma, które mają tendencję do gromadzenia się w breakroom powinny być rozdzielone i umieszczone w specjalnie recyklingu pojemników do łatwego transferu do wyznaczonego punktu zbiórki. To samo dotyczy używanych puszek.

Sugerowanie te nawyki lub przekazując notatkę wokół może pomóc na początku, ale to, co naprawdę chcesz jest stałym przypomnieniem dla ludzi w pracy, co mogą i powinni zrobić, aby być przyjazne dla środowiska w breakroom. Najlepszym sposobem osiągnięcia tego celu jest za pomocą plakatów breakroom środowiskowych, które wykazują wyżej wymienione wskazówki w dużych, jasnych słów, albo z kolorowymi ilustracjami, które wzmacniają sygnał, że chcesz przejść. Kilka strategicznie umieszczone plakaty breakroom powiedzieć ludziom, że do recyklingu lub korzystać z własnych pojemników po napojach, będzie zachęcać do bardziej sumiennych ludzi obserwować je codziennie, aw końcu reszta stada powinien podążać. Zamiast inspirujące wiadomości lub jakimś śmiesznym zdjęciu, pod zieloną breakroom plakat, niewielki wkład, którego skutki będą rozprzestrzeniać się w przyszłych pokoleniach.

Lara Hill jest oszczędność energii w jej miejscu pracy z plakatów oszczędzania energii drukowanych na plastiku pochodzącego z recyklingu. Jeśli chcesz zielone miejsca pracy, dostać zainspirowany różnymi energooszczędnych hasłami na tych Breakroom znaki. Może po prostu inspirują biuro breakroom aby przejść zielone, też!

Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *