odpady gospodarcze

odpady gospodarcze

Zasada 4: rozważyć konsekwencje

„Znak najwyższej myśliciela jest jego zdolność do dokładnego przewidzenia konsekwencje robi albo nie robi nic.” Myślenie poprzez konsekwencji daje wyobrażenie, czy dana działalność jest ważna i jest sposobem na określenie znaczenia zadania. Wszelkie ważne zadanie będzie mieć potencjalne długofalowe konsekwencje.prawo jazdy gdańsk

Dr Edward Banfield, Harvard University, stwierdził, że „perspektywa dawna jest najdokładniejszym single predyktorem awansu społecznego i gospodarczego w Ameryce” (rzadka cecha w naszej natychmiastowej gratyfikacji świata). Twój stosunek do czasu ma wpływ na zachowanie i wybory. Myśląc o wpływie długotrwałego pomoże podejmować lepsze decyzje, a tym samym jednym z przepisami Briana „Długoterminowe myślenie poprawia krótkoterminowego podejmowania decyzji.”

odpady gospodarcze

Mając na przyszłą orientację (5, 10, 20 lat Out) pozwala analizować wyborów i uczyni twoje zachowania zgodne z przyszłości chcesz. Zadaj sobie pytanie: „Jakie są potencjalne konsekwencje robi czy nie robi to zadanie?”

follow-on regułą Brian jest „Przyszłe intent wpływy i często określa niniejsze skargi.” Jaśniejsze jesteś na swoich przyszłych zamierzeń, tym lepsza jasność, co zrobić w tej chwili. Mając zrozumienie przyszłych intencji pomaga ocenić zadanie opóźnić gratyfikację i dokonać niezbędnych wyrzeczeń w przyszłości. Bądź gotów zrobić to, co inni nie są tak można mieć to, co inni chcą później … większe nagrody są w dłuższej perspektywie.

Dennis Waitley, mówca motywacyjny mówi: „Niepowodzenia robić to, co jest zwalniające naciąg, gdy zwycięzcy robić to, co jest celem do osiągnięcia.” Bądź ważnych zadań priorytetem i http://windmar.com.pl zacząć je teraz. Czas płynie tak, więc zdecydować, w jaki sposób można go wydać i gdzie chcesz skończyć. Z myślą o konsekwencjach swoich wyborów, decyzji i zachowań jest najlepszym sposobem, aby określić swoje priorytety.

Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *