odpady gospodarcze

odpady gospodarcze

Zasada 4: rozważyć konsekwencje

"Znak najwyższej myśliciela jest jego zdolność do dokładnego przewidzenia konsekwencje robi albo nie robi nic." Myślenie poprzez konsekwencji daje wyobrażenie, czy dana działalność jest ważna i jest sposobem na określenie znaczenia zadania. Wszelkie ważne zadanie będzie mieć potencjalne długofalowe konsekwencje.

Dr Edward Banfield, Harvard University, stwierdził, że "perspektywa dawna jest najdokładniejszym single predyktorem awansu społecznego i gospodarczego w Ameryce" (rzadka cecha w naszej natychmiastowej gratyfikacji świata). Twój stosunek do czasu ma wpływ na zachowanie i wybory. Myśląc o wpływie długotrwałego pomoże podejmować lepsze decyzje, a tym samym jednym z przepisami Briana "Długoterminowe myślenie poprawia krótkoterminowego podejmowania decyzji."

odpady gospodarcze

Mając na przyszłą orientację (5, 10, 20 lat Out) pozwala analizować wyborów i uczyni twoje zachowania zgodne z przyszłości chcesz. Zadaj sobie pytanie: "Jakie są potencjalne konsekwencje robi czy nie robi to zadanie?"

follow-on regułą Brian jest "Przyszłe intent wpływy i często określa niniejsze skargi." Jaśniejsze jesteś na swoich przyszłych zamierzeń, tym lepsza jasność, co zrobić w tej chwili. Mając zrozumienie przyszłych intencji pomaga ocenić zadanie opóźnić gratyfikację i dokonać niezbędnych wyrzeczeń w przyszłości. Bądź gotów zrobić to, co inni nie są tak można mieć to, co inni chcą później ... większe nagrody są w dłuższej perspektywie.

Dennis Waitley, mówca motywacyjny mówi: "Niepowodzenia robić to, co jest zwalniające naciąg, gdy zwycięzcy robić to, co jest celem do osiągnięcia." Bądź ważnych zadań priorytetem i http://windmar.com.pl zacząć je teraz. Czas płynie tak, więc zdecydować, w jaki sposób można go wydać i gdzie chcesz skończyć. Z myślą o konsekwencjach swoich wyborów, decyzji i zachowań jest najlepszym sposobem, aby określić swoje priorytety.

Artykuł dzięki: centrum medyczne zielona góra

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *