odpady gabarytowe

odpady gabarytowe Coach i zachęcać siebie. Jak mówisz do siebie określa swoją emocjonalną reakcję.

Jak interpretować to, co ci się stało określa, jak się czujesz. Jak czujesz może motywować lub de-motywować. Zostań optymistą i nie pozwól niepowodzeń i negatywność wpływa na nastrój.

"W kolejnych badaniach, psychologowie stwierdzili, że" optymizm "to najważniejsza jakość można opracować dla osobistego i zawodowego sukcesu i szczęścia."

Brian identyfikuje 3 zachowań optymistą.

1. Spójrz na dobre w każdej sytuacji.

2. Szukajcie cenną lekcję każdego niepowodzenia i trudności.

3. Spójrz na rozwiązanie każdego problemu.

Gdy wizualizować swoje cele i mówić do siebie pozytywnie, czujesz skupiony, pobudzony, pewny siebie, oszczędny i mają większe poczucie kontroli i osobistej mocy.

Zasada 16: Praktyka kreatywny Zwlekanie

To jest osobista Zasada wydajności o oddanie robi mniejsze, mniej brzydkich żab off. Ostatecznie, nie można zrobić wszystko (pamiętaj Zasada 7, przestrzegać prawa Force wydajność?), Więc zwlekać z działalności o niskiej wartości (Bonus: masz do wyboru jakie).

Jest to kwestia ustalenia priorytetów, coś zrobić więcej i szybciej, a ustawienie "posteriorities," coś zrobić mniej i później. Zasadą jest, że stosuje się tu "Można ustawić swój czas i swoje życie pod kontrolą tylko w takim stopniu, w jakim zaprzestanie działalności niższej wartości."

Powiedz "nie" na niskim zużyciem wartość swojego czasu i życia i powiedzieć "nie" wcześnie i często, bo nie masz wolny czas. Starannie i świadomie zdecydować, jakie rzeczy nie zamierzasz teraz zrobić. Unikaj nieświadomą tendencję do ociągać się na dużych, twardych, cennych, ważnych zadań.

Jesteś odpowiedzialny za swoje działania oceny i identyfikacji tych, które są czasochłonne ze nie rzeczywistej wartości. Ich pozbyć lub przekazać je (hm, brzmi jak zasady 5, praktyki metody ABCDE).
Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *