odpady farmaceutyczne

odpady farmaceutyczne Ten akt stało się nielegalne w leczeniu Afroamerykanów i innych grup etnicznych niesprawiedliwie.

Było to w tym samym roku (1964), w wieku 35 lat, stał się najmłodszą osobą, która otrzyma Nagrodę Nobla za swoją pracę do końca segregację rasową i dyskryminację rasową przez posłuszeństwa obywatelskiego i innych nie-gwałtownych środków. Na wiosnę 1968 roku, udał się do Memphis, Tennessee prowadzić protest na poparcie afroamerykańskich pracujących ze śmieciami, aby dać im lepsze warunki pracy. Stojąc na balkonie swojego pokoju w motelu, został zamordowany przez James Earl Ray, skazańca , który uciekł z więzienia.

Martin Luther King zawsze będzie pamiętany za jego bezinteresowną nabożeństwo do podniesienia świadomości społecznej w Ameryce i pokojowych środków użył, aby wprowadzić zmiany. Martin Luther King, Jr. Dzień jest obchodzony co roku w trzeci poniedziałek stycznia. Ten dzień MLK, poświęć chwilę, aby pamiętać, jak jedno życie, poświęcone dla dobra innych, może mieć ogromny wpływ na świat.

Jako pomocne źródło Debi Pearl, stary biały pani z wiejskich Tennessee, napisał hołd MLK pt słuchać mojego snu. Dowiedz się więcej, w tym, dlaczego ona motywację do jej napisania, poprzez linki powyżej.

Artykuł dzięki: http://rabatnaac.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *