odpady ekologiczne

odpady ekologiczne Zawsze pracować z listy - jeśli coś nowego pojawia się, należy dodać go do listy. Trzymać główną listę wszystkiego. Zrób listę do różnych celów. Przechowywać miesięczną listę, której dokonania na koniec każdego miesiąca za miesiąc następny. Przechowywać tygodniową listę, której dokonać pod koniec tygodnia na następny tydzień. Prowadzą dzienny księgowość gdynia listę, której dokonać pod koniec dnia na dzień następny.

Wykazy karmią się nawzajem. Zaznaczać przedmioty, jak je wypełnić. Sprawdzanie pozycji off daje wizualny zapis spełnienia i motywuje, by iść naprzód.

Wykonaj 10/90 Regułę osobistej efektywności, który mówi, jeśli spędzić pierwsze 10% swojego czasu planowania i organizowania pracy przed rozpoczęciem, zaoszczędzisz 90% czasu coraz pracę wykonaną podczas uruchamiania.

Zasada 3: zastosować regułę 80/20

odpady ekologiczne

Zasada ta mówi, że 20% z twoich działań będą stanowić 80% wyników, nawet jeśli wszystkie działania mają taką samą ilość czasu do zrobienia. Działania, które daje największy zwrot z inwestycji są twoje żaby. Gdzie skupić Twój czas jest różnica pomiędzy byciem zajęty i osiągnięcia czegoś. Chcesz, aby wyeliminować lub spędzić mniej czasu na zadaniach o niskiej wartości. Twoje najcenniejsze zadania są najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane, ale daje najwyższy zwrot dla ciebie czas, więc zadać sobie pytanie, czy zadanie jest zadaniem 20%. Zasada Brian jest tutaj "Oprzeć się pokusie, aby wyjaśnić mała rzecz pierwsza."

Po rozpoczęciu pracy na najtrudniejszym zadaniem, stajesz motywację do jej przeprowadzenia. "Częścią ciebie umysłu uwielbia być zajęty pracą o istotnych zadań, które mogą naprawdę coś zmienić. Twoim zadaniem jest nakarmić tę część umysłu ciągle."

Myślisz o rozpoczęciu i zakończeniu ważne zadanie motywuje i pomaga przezwyciężyć kunktatorstwo. Ważnym faktem jest, aby pamiętać, że "ilość czasu potrzebnego do wykonania ważną pracę jest tym samym czas potrzebny do zrobienia nieistotnym pracę."

Artykuł dzięki: Trener personalny

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.