odpady drewniane recykling

odpady drewniane recykling

Książka Summary- Cztery Umowy - A Practical Guide to wolności osobistej przez Don Miguel Ruiz

Ta książka ma bardzo mocny komunikat. Tolteków są starożytni ludzie mądrości. Don Miguel Ruiz bada pojęcia nieba i piekła na ziemi, ponieważ odnosi się do swojego życia jedno i wielorazowe opakowania wrocław. Wyeliminowanie trujące zachowań i myśli za pośrednictwem czterech umów doprowadzi do oświecenia. To nie jest książka religijna, ale napędzane bardziej ku szczęściu.

Dlaczego jest to ważne dla mnie?

odpady drewniane recykling

Nie robię tego podsumowania tracić czasu. To jest moja wizja, aby zapewnić zwięzłe kroki działania, które można przyjąć już teraz, aby poprawić swoje życie. Don Miguel Ruiz podsumowuje cały sens tej książki jak ta: "Wszyscy mają wybór. Cierpieć nasze przeznaczenie i cieszyć nasze przeznaczenie" Począwszy od końca w umyśle jest krytyczna i że koniec jest zaprojektować nasze przeznaczenie i żyć każdego dnia.

Nasza książka prawa jest nasz system wierzeń. Są to przekonania, że ??mamy i zakładamy, aby mogło być prawdziwe. To jest, gdy duża paradoks życia wchodzi w grę. Nasze przekonania są nie więcej niż naszych opinii na temat tego, co jest słuszne. Nie są one prawdziwe fakty jednak są NASZE fakty. To jest wielka sprawa, bo jak zaczniesz kwestionować zasadność swoich przekonań, sytuacja ulegnie zmianie.

odpady drewniane recykling

Cztery Umowy podkreśla cztery podstawowe zasady, które można zastosować i pracować nad dokonać dużych zmian w swoim życiu. Będę podświetlić każde porozumienie.

1. Bądź nienaganna ze swoim słowem - Twoje słowo jest twoja moc do tworzenia. W prawdziwym Yin / Yang mody, twego słowa albo tworzy czarną magię (piekło życia dla ciebie) lub białej magii (raj życia dla ciebie). Oto przykład: Hitler i Gandhi. Obaj używanych słów do kierowania wiadomości.

2. Nie ma nic osobistego - Jeśli zrobisz sprzedaży na życie wtedy zrozumieć siłę tego porozumienia.
Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *