odpady azbestowe

odpady azbestowe

Zrozumienie Car żargonie - prosty słowniczek

Jeśli jesteś zdezorientowany i udaremnione przez niekończące się ilości samochodów żargonie to ten prosty w użyciu Słownik samochód jest dla Ciebie! Dwadzieścia z najczęściej używanych terminów samochodowych zostały przetłumaczone na podstawowe, proste do zrozumienia, po angielsku.aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.

Jeśli nie jesteś Jeremy Clarkson, kupowanie, badania lub po prostu czytając o nowym samochodzie może okazać się bardzo frustrujące i skomplikowane. Producenci samochodów kochają za pomocą skomplikowanej terminologii samochód do wyjaśnienia najprostszych rzeczy, ale często pozostawia większość konsumentów oszołomiony i zdezorientowany.

Aby samochód kupuje się trochę prostsze, ja już ułożyła listę 20 najbardziej powszechnie stosowanych żargonie samochodu i przetłumaczył go na podstawowe, proste do zrozumienia, po angielsku. Nawet jeśli nie jesteś fanem samochodów, do końca tego artykułu, będziesz znać wszystkie istotne podstawy, a może nawet wyglądać jak profesjonalista wśród znajomych Top Gear.

1. Podwozie - Podwozie jest metalowa rama, która posiada wszystkie główne części samochodu razem np układu zawieszenia, koła i ciało.

2. Układ napędowy / Skrzynia biegów - Układ napędowy i układ przeniesienia napędu odnosi się do wszystkich urządzeń, które generują moc danego samochodu i dostarczyć go do drogi. Obejmuje to silnik, skrzynia biegów, koła itd.

3. Skrzynia biegów - przekładnia odnosi się do biegów http://obliczskladkeac.pl/ubezpieczenie-samochodu-kalkulator/ samochodu. Transmisja samochodzie umożliwia silnik, aby zapewnić szeroką gamę różnych prędkościach. Bez niego, chcesz być ograniczone do jednego biegu.

4. Rozstaw osi - Rozstaw osi jest to odległość między przednimi i tylnymi kołami.

5. Silnik litr Rozmiar - Można było zaobserwować samochód opisany jako 1,2 litra. Odnosi się do wielkości silnika, lub dokładniej, w ilości miejsca wewnątrz silnika na paliwo - Mieszanina powietrza.
Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *