odpady aluminiowe

odpady aluminiowe

Prowadzi to do innego powodu ludzie odwlekają-unikać rzeczy, gdzie oni źle wykonywane w przeszłości. Zwlekanie z reguły nie stało w miejscu, jesteś dobry w. Zadaj sobie pytanie: "Co jedna umiejętność, jeśli opracowane i zrobił w doskonałej sposób, by mieć największy pozytywny wpływ na moją karierę" (albo życia lub firma) ? Zapytaj tych wokół ciebie. Potem postawił sobie za cel poprawę w tym obszarze słabego.

Zasada 7: przestrzegać prawa przymusowego Efektywności

"Nigdy nie ma dość czasu, aby zrobić wszystko, ale zawsze jest wystarczająco dużo czasu, aby zrobić to, co najważniejsze." Zasada Briana, który stosuje tutaj jest "Nigdy nie będzie wystarczająco dużo czasu, aby zrobić wszystko, co masz do zrobienia." (To trudne pigułka do przełknięcia i coś zapewne podświadomie wiem, ale nie akceptują.) Fakt Brian stwierdza w swojej książce, że przeciętny człowiek pracuje na 110-130% mocy, co oznacza, że ??nigdy nie zostanie złapany , Więc to oznacza, że ??trzeba, http://ubezpieczeniedlamlodych.pl/najtansze-ubezpieczenie-oc-ac/ aby pozostać na szczycie swoich najważniejszych zadań.

Ludzie tworzą więcej stresu dla siebie, gdy ociągać i objął prowadzenie pod presją terminu. Kiedy będziesz się przed terminem, masz tendencję do popełniają więcej błędów. Pytania, które należy zadać sobie regularnie są:

1. Jakie są moje działania najwyższą wartość?

2. Co mogę, a tylko ja, to zrobić, jeśli zostanie to zrobione dobrze, będzie mieć rzeczywisty wpływ?

3. Jaka jest najcenniejsza wykorzystanie mojego czasu w tej chwili?

Odpowiedzi na te pytania będą identyfikować swoje największe żaba w tej chwili. "Do pierwszych rzeczy pierwszych i drugich rzeczy wcale."

Zasada 8: Przygotować dokładnie przed rozpoczęciem

Zasada ta oznacza przygotowanie i mając wszystko, czego potrzeba gotowe przed rozpoczęciem zadania. Mają wszystko, czego potrzeba łatwo dostępne przed sobą.
Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *