klasyfikacja odpadow niebezpiecznych

Idee są Free - A Book Podsumowanie

Bez wielkich idei, żadna organizacja nie może utrzymać się na powierzchni, a tym bardziej rozwijać. Menedżerów i kadry kierowniczej są stale stara się wymyślić tych dużych - strategie twórcze, pomysłowe marketingowych redukcji kosztów systemów korporacyjnych i innych rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz poprawić wydajność. Ale to, co niewielu z nich zdaje sobie sprawy, że tuż pod ich nosem jest praktycznie nieograniczone źródło cennych idei - idei, która może zrewolucjonizować swoją firmę i pomóc przynieść znaczną i trwałą przewagę konkurencyjną. Te wielkie pomysły przychodzą nieoczekiwanie, od najniższego punktu łańcucha pokarmowego Dentysta Kościan korporacyjnej - od frontowych pracowników, którzy wykonują pracę "brudne" i którzy w związku z tym widać dużo problemów i szans, że ich menedżerowie nie.

pomysły pracownicze są dużo bardziej wartościowe niż większość menedżerów myśleć. Co ważniejsze, można je miał praktycznie za darmo, jeśli wiesz jak to zrobić. Ta książka uczy najskuteczniejszych metod umożliwiających wykorzystanie tego zasobu "ukryty", na podstawie szeroko zakrojonych badań w ponad 300 organizacji na całym świecie. Oferuje on precyzyjnych technik konfigurowania systemu zarządzania pomysł, że może upoważnić swoich ludzi, przekształcić organizację i sprawiają, że o wiele bardziej skutecznym przywódcą.

Rewolucja Idea

W tradycyjnych firmy istnieją dwa rodzaje

pracownicy:

1. myśliciele - nadzorcy, kierownicy i inni

kierownictwo; i

2. czyn - froncie pracowników.

Uzasadnieniem tego podziału jest to, że regularne pracowników

nie są w stanie tego rodzaju krytycznego myślenia potrzebne do rozwiązywania problemów i formułowania strategii, a zatem nie powinny one brać udział w burzy mózgów.

Rewolucja Idea zaprasza się uwolnić od tego starego, ograniczającego wzór myślenia i zmienić reguły, bo prawda jest taka, że ??choć twoi Frontline pracownicy mogą rzeczywiście nie mają talent do planowania strategicznego, ale posiadają inne, równie cenny rodzaj wiedzy - szczegółowe, praktyczne informacje na temat codziennej działalności spółki, i zdrowy rozsądek.
Artykuł dzięki:

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *