klasyfikacja odpadow elektronicznych

klasyfikacja odpadow elektronicznych

Ponieważ są one w rzeczywistości, gdzie coś się dzieje, że tak powiem, widzą wiele rzeczy, że nie - co klienci naprawdę potrzebują, czego maszyny nie pracują, co jest zmarnowany. I często wiedzą, co zrobić, aby lepiej.

Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to poprosić, a na powitanie, a nie zniechęcać, swoje pomysły.

Dlaczego urzędnik Idee są ważne

W większości organizacji jest zachęcany tylko pierwszy rodzaj wiedzy. Drugi rodzaj to nie tylko zniechęcać, ale właściwie tłumione. Ale tak naprawdę obie są potrzebne do uruchomienia wydajnego firmę. Menedżerowie i pracownicy muszą współpracować, aby przyczynić co wiedzą w celu wystąpienia z praktycznych rozwiązań i znaczących ulepszeń.

Zarządzające i nadzorujące mogą tendencję do uogólniania problemy i tuszować pewne szczegóły, a pracownicy, którzy pracują bezpośrednio z tym, co jest przyczyną problemu wiedzą dokładnie, co się stało i co należy zrobić. Ich znajomość problemu jest bezpośredni i intymny, i mogą one dostarczyć dokładnych rozwiązań. Oni wiedzą, co z doświadczenia, a nie teorii.

The Power of Small Ideas

Wielkie idee są zawsze bardziej atrakcyjne - są splashier,

wspanialszy, zawsze bardziej obiecujące. Menedżerowie są zatem bardziej prawdopodobne, aby pozbyć się "małe" pomysły i przejść do bardzo dużych, że "home runs" - te, które mogą pomóc wygenerować miliony dolarów przychodów lub obalić konkurencji, natychmiast. Ale jeśli chodzi o pomysły, małe nie zawsze oznacza nieskuteczne lub słaby. W rzeczywistości, w organizacji często inteligentne, aby skupić się na małe pomysł niż w dużych.

Zarząd idea

Tak proste, jak się wydaje, coraz i używając pomysłów pracowników w celu poprawy wydajności organizacji wymaga dużo planowania, przygotowania i ciężkiej pracy. Dwie istotne kwestie, że masz do czynienia toczenia wrocławiu z to:

o Jak pracownicy mogą być zachęcani lub motywowane wymyślić tak wiele pomysłów?

Artykuł dzięki: http://epo-serwis.pl

Post Your Comment Here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *